Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

Plan kolędy - Żabnica, Dębce

Plan kolędy Czepino, Nowe Brynki

--------------------------------------------------------------------------------------

II Niedziela zwykła
16.01.2022

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• Poniedziałek - św. Antoniego, Opata
  • Środa - św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa
  • Piątek - św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy

1. Msza św. w następną niedzielę w Żabnicy: o godz. 9.00 i 12.00, a w Czepinie o godz. 10.30.

2. Msze św. w tygodniu w Żabnicy: wtorek - czwartek - piątek o godz. 17.00, a w Czepinie w środę o godz. 17.00.

3. W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka, pamiętajmy w modlitwie o naszych kochanych babciach i dziadkach.

4. Kończę wizytę duszpasterską – kolędę w naszej Parafii. Pragnę serdecznie podziękować Wam drodzy Parafianie za składane ofiary w Kościele: "Bóg zapłać".

5. Obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, a 23 stycznia przypada Niedziela Słowa Bożego.

6. Za wykonanie dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele w Żabnicy i Czepinie jeszcze raz składam serdeczne podziękowanie.

7. Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność składam serdeczne "Bóg zapłać".
8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask  Bożych.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej . Do nabycia jest Tygodnik "Niedziela"  i "Gość Niedzielny".

10. Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali : …........................................ za  co serdecznie dziekuję.

Żabnica, 15 stycznia 2022

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik