Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
 23.08.2020

W tym tygodniu Kościół wspomina :

• Poniedziałek - Św. Bartłomieja Ap
  • Środa - NMP Częstochowskiej
  • Piątek - Św. Augustyna bp dk

1. Msze św. w tygodniu w Żabnicy: Wtorek – Czwartek - Piątek o godz 18.00, a w Czepinie w środę o godz. 18.00. Spowiedż św. zawsze pół godz. przed Mszą św.

2. Msza św. w Żabnicy Niedzielna o godz. 9.00 i 12.00, a w Czepinie o godz. 10.30.
3. Uroczystości Koronacji Obrazu Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w kościele pw. Narodzenia NMP w Gryfinie odbędzie się
w sobotę 5 wrzesnia br., o godz. 12.00  Msza św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Ks. kan. Stanisław serdecznie zaprasza naszych parafian.

4. Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność składam serdeczne „Bóg zapłać” Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik ,, Niedziela" i “Gość Niedzielny”. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych.

5.  Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali : ….................................. za co serdecznie dziekuję.

Żabnica, 22 sierpnia 2020

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik